CORSAIR RMx SHIFT Series RM850x, 850W, ATX 3.1, PCIe 5.1, Cybenetics GOLD, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020299-EU
CP-9020299-EU
Corsair
840440484974
Bar koda:
840440484974
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR RMx SHIFT Series RM850x, 850W, ATX 3.1, PCIe 5.1, Cybenetics GOLD, modularni napajalnik
CORSAIR RMx SHIFT Series RM850x je zmogljiv modularni napajalnik s 850W. Podpira PCIe 5.1 in ATX 3.1, zagotavlja učinkovito napajanje in nizko raven hrupa. Certifikat Cybenetics GOLD poskrbi za visoko stopnjo zanesljivosti in energetske učinkovitosti, modularna zasnova pa omogoča prilagodljivo kabelsko ureditev.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 10 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 850 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| +3.3 V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 70.8 A (849.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 8 |
| Priključek S-ATA | 12 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 4 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 140 mm |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Napajalni kabel Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 |
| Globina (mm) | 160 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Nazivna teža | 3.3 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 308 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 121 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.89 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.51 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440484974 |
| Napajalnik |
850 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |