CORSAIR RMe Series RM1000e White, 1000W, ATX 3.1, Cybenetics Gold, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020294-EU
CP-9020294-EU
Corsair
840006687276
Bar koda:
840006687276
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
7 let
CORSAIR RMe Series RM1000e White, 1000W, ATX 3.1, Cybenetics Gold, modularni napajalnik
CORSAIR RMe Series RM1000e je vrhunski 1000 W modularni napajalnik, ki s svojim 80 Plus Gold certifikatom in belo barvo predstavlja popolno izbiro za zahtevne uporabnike in igralce. Zagotavlja nizko raven hrupa, vsebuje ATX 3.1 obliko in vključuje inovativne povezave, kot so PCIe 5.0 priključki, ki zagotavljajo stabilno in učinkovito napajanje za važo visoko zmogljivo strojno opremo.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Faktor oblike | ATX |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Nazivni tok | 12 A |
| Največja izhodna moč | 1000 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus zlato |
| +3.3 V | 20 A (75 W) |
| +5V | 20 A (75 W) |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 4 |
| Priključek S-ATA | 4 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 2 |
| 8-pinski priključek PCI Express | 2 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 1 |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 h |
| Zunanja barva | Bel |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 150 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 84 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 140 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 150 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 86 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 3.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 3.3 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 6.6 kg |
| Paketi v škatli | 2 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006687276 |
| Napajalnik |
1.000 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Bela |