CORSAIR HXi Series HX1200i, 1500W, ATX 3.1, 80 PLUS Platinum, modularni napajalnik
Nazaj
CP-9020307-EU
CP-9020307-EU
Corsair
840440495161
Bar koda:
840440495161
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
10 let
CORSAIR HXi Series HX1200i, 1500W, ATX 3.1, 80 PLUS Platinum, modularni napajalnik
CORSAIR HXi Series HX1200i je visokozmogljiv, modularni napajalnik z 80 PLUS Platinum certifikatom. Z močjo 1500W in najnovejšim ATX 3.1 standardom zagotavlja izjemno stabilnost in učinkovitost za vaše najzahtevnejše komponente. Vgrajena tehnologija omogoča podporo sodobnim PCIe 5.0 povezavam ter izboljšuje energijsko učinkovitost za optimalno zmogljivost sistema. Modularna zasnova omogoča prilagoditev kablov, kar poenostavlja upravljanje in izboljšuje pretok zraka, medtem ko tihi 140 mm ventilator zagotavlja hlajenje brez hrupa. Izberite napajalnik, ki optimizira vašo izkušnjo in je pripravljen na prihodnost.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Nazivni vhodni tok | 15 A |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 1200 W |
| Modularni napajalnik | Da |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus platinasta |
| +3.3 V | 25 A |
| +5V | 25 A |
| +12V | 100 A (1200 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| USB | 1 (USB tipa C) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 2 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 6 |
| Priključek S-ATA | 8 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 5 |
| 16-pinski priključek PCI Express 5.0 | 2 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 140 mm |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Modularni kabli |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Povprečni čas med okvarami | 100000 |
| Nazivna teža | 4.84 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 120 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 339 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 234 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 129 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 4.84 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 2.4 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440495161 |
| Napajalnik |
1.200 W |
| Osvetlitev (komponente) |
Brez |
| Barva |
Črna |