CORSAIR CX Series CX650, 650W, 80 PLUS Bronze, napajalnik
Nazaj
CP-9020278-EU
CP-9020278-EU
Corsair
840006670896
Bar koda:
840006670896
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
CORSAIR CX Series CX650, 650W, 80 PLUS Bronze, napajalnik
Napajalnik CORSAIR CX650 zagotavlja zanesljivo in tiho delovanje z močjo 650W. S certifikatom 80 PLUS Bronze nudi 88% energijsko učinkovitost, kar izboljša zmogljivost in zmanjšuje porabo energije. Idealen za uporabnike, ki iščejo zanesljivost in trajnost.
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vhodna frekvenca | 47/63 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Največja izhodna moč | 650 W |
| Modularni napajalnik | Ne |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Nizka raven hrupa |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Certifikat 80 Plus | 80 plus bronasta |
| Učinkovitost | 88odstotek |
| +3.3 V | 24 A |
| +5V | 24 A |
| +12V | 52 A (624 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24-pinski glavni priključek | 1 |
| 4/8-pinski + 12V napajalni priključek | 1 |
| 4-pinski periferni napajalni priključek | 2 |
| Priključek S-ATA | 3 |
| 6/8-pinski priključek PCI Express | 2 |
| Število nameščenih ventilatorjev | 1 |
| Premer ventilatorja | 120 mm |
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Globina (mm) | 150 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 250 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 184 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 96 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.32 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.9 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 14 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 2.32 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 2.32 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006670896 |
| Napajalnik |
650 W |
| Barva |
Črna |