COUGAR AIRFACE PRO RGB - ohišje za računalnik, Mid Tower, belo
Nazaj
CGR-5AD1W-AIR-RGB
CGR-5AD1W-AIR-RGB
COUGAR GAMING
4710483775369
Bar koda:
4710483775369
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR AIRFACE PRO RGB - ohišje za računalnik, Mid Tower, belo
Ohišje COUGAR AIRFACE PRO RGB impresivnega dizajna ponuja maksimalno zmogljivost s podporo za E-ATX matične plošče, napreden sistem hlajenja in osupljivo RGB osvetlitev. Idealno za gaming navdušence.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | Razširjeni ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop Kontrolni gumb RGB |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Razširjeni ATX Mikro ATX Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 2 |
| Število razširitvenih rež | 10 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 9 |
| Število oboževalcev | 4 x 120mm |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (tip A)) |
| Zvočni vmesnik | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 190 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 390 mm |
| Lastnosti ohišja | Podpira sistem tekočega hlajenja Z oknom Ventilatorji RGB Podpora za vertikalno montažo GPU-ja Airflow |
| Material ohišja | Metal Kaljeno steklo |
| Zunanja barva | Bel |
| Globina (mm) | 465 mm |
| Višina (mm) | 496 mm |
| Širina (mm) | 240 mm |
| Nazivna teža | 10 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 11.7 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 11.7 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.7 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.3 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4710483775369 |