ASUS ROG Hyperion GR701 BTF Edition E-ATX PC ohišje črno
Nazaj
90DC00F0-B39020
90DC00F0-B39020
Asus
4711387483749
Bar koda:
4711387483749
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS ROG Hyperion GR701 BTF Edition E-ATX PC ohišje črno
ASUS ROG Hyperion GR701 BTF Edition je ultimativno E-ATX ohišje, zasnovano za napredne uporabnike. Ponaša se z robustnim dizajnom z vgrajenimi priključki za matično ploščo, podporo za do 420 mm dvojne radiatorje in štiri 140 mm ventilatorje za optimalno hlajenje. S kovinskim držalom za grafično kartico, ARGB ventilatorsko ploščo in Aura Sync osvetlitvijo, prinaša ta gaming ohišje tudi hitro 60W polnjenje.
| Tip omarice | Midi Tower ohišje |
| Tip matične plošče | Razširjen ATX |
| Število podprtih osnovnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | LED indikator Power Button Reset Button |
| Podprte velikosti osnovne plošče | ATX Razširjen ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Število razširitvenih mest za 2,5/3,5-palčni notranji pogon | 2 |
| Število razširitvenih mest za 2,5-palčni notranji pogon | 5 |
| Število razširitvenih rež | 9 |
| Največje mogoče število ventilatorjev | 7 |
| Število ventilatorjev | 4 x 140mm |
| Priključek za slušalke | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB | 1 (USB tip C) |
| Vrsta napajalnika | Napajalnik opcijsko |
| Lokacija napajalnika | Notranji |
| Največje podrto število napajalnikov | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 190 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 460 mm |
| Lastnosti ohišja | Podpira sistem za tekočinsko hlajenje Z oknom RGB LED RGB Fans Airflow |
| Material torbe | Kaljeno steklo |
| Barva | Črna |
| Globina (mm) | 659 mm |
| Višina (mm) | 639 mm |
| Širina (mm) | 268 mm |
| Nazivna teža | 20.8 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 720 mm |
| Širina paketa (mm) | 350 mm |
| Višina paketa (mm) | 715 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 25.7 kg |
| Neto teža (kg) | 20.8 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 720 mm |
| Širina škatle (mm) | 350 mm |
| Višina škatle (mm) | 715 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 25.7 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387483749 |