COUGAR FV150 Mini RGB PC ohišje, Bela, Mid tower
Nazaj
CGR-2QA6W-RGB
CGR-2QA6W-RGB
COUGAR GAMING
4711649770495
Bar koda:
4711649770495
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR FV150 Mini RGB PC ohišje, Bela, Mid tower
Odkrijte privlačno COUGAR FV150 Mini RGB PC ohišje v beli barvi, ki ponuja prilagodljivost in stil. Mini stolp omogoča podporo za mikro ATX in Mini-ITX matične plošče, energetsko učinkovite LED indikatorje ter RGB ventilatorje za osvetlitev. Zmogljivost prilagajanja vključuje podporo za do 9 ventilatorjev ter tekoče hlajenje, medtem ko odstranljivi magnetni filtri skrbijo za enostavno vzdrževanje.
| Faktor oblike omarice | Mini stolp |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | LED indikator Gumb za vklop |
| Podprta oblika matične plošče | Mikro ATX Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 1 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 2 |
| Število razširitvenih rež | 4 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 9 |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 170 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 400 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem tekočega hlajenja Odstranljivi filtri za prah Magnetni filter za prah Ventilatorji RGB |
| Zunanja barva | Bel |
| Globina (mm) | 365 mm |
| Višina (mm) | 436 mm |
| Širina (mm) | 285 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 495 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 350 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 410 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 4.89 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 495 mm |
| Širina škatle (mm) | 350 mm |
| Višina škatle (mm) | 410 mm |
| Teža škatle Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711649770495 |