ASUS ROG Strix Helios II GX601S belo ohišje, 4x140mm ventilatorji
Nazaj
90DC00W3-B39000
90DC00W3-B39000
Asus
4711636061247
Bar koda:
4711636061247
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS ROG Strix Helios II GX601S belo ohišje, 4x140mm ventilatorji
ASUS ROG Strix Helios II GX601S belo ohišje ponuja napredno hlajenje s štirimi 140mm ventilatorji ter prilagodljivo RGB osvetlitev za ljubitelje iger. Eleganten dizajn z midi stolpom podpira razširjeni ATX in vključuje LED indikator ter gumb za vklop, kar zagotavlja hitrost in stabilnost vašega sistema.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | Razširjeni ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | LED indikator Gumb za vklop |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Razširjeni ATX Mikro ATX Mini ATX |
| Število 3,5-palčnih / 2,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 4 |
| Število razširitvenih rež | 8 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 7 |
| Število oboževalcev | 4 x 140mm |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-mm mini jack) |
| USB 3.2 1. generacije | 4 (USB tipa A) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 2 (USB tipa C) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 190 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 450 mm |
| Lastnosti ohišja | Advanced Fan Speed Control Z oknom Odstranljivi filtri za prah Nadzor osvetlitve RGB Podpora za vertikalno montažo GPU-ja |
| Material ohišja | Aluminij Jeklo Kaljeno steklo ABS plastika |
| Zunanja barva | Bel |
| Globina (mm) | 565 mm |
| Višina (mm) | 591 mm |
| Širina (mm) | 250 mm |
| Nazivna teža | 18 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 705 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 390 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 740 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 21 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 18 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 21 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711636061247 |