ASUS Prime AP202 ARGB TG mATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, trije 120mm ARGB ventilatorji, črno
Nazaj
90DC00P0-B19000
90DC00P0-B19000
Asus
4711636006521
Bar koda:
4711636006521
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS Prime AP202 ARGB TG mATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, trije 120mm ARGB ventilatorji, črno
ASUS Prime AP202 ARGB TG je črno računalniško ohišje v obliki mini stolpa, opremljeno s tremi 120 mm ARGB ventilatorji. Podpira mikro ATX in Mini-ITX matične plošče, z do štirimi razširitvenimi režami. Odlikujejo ga kaljeno steklo, odstranljivi filtri za prah in elegantna RGB osvetlitev, kar ponuja vrhunsko kombinacijo estetike in funkcionalnosti. Z maksimalno dolžino grafične kartice 420 mm ter izjemno organizacijo kabla je idealna izbira za gaming navdušence in ustvarjalce vsebine.
| Faktor oblike omarice | Mini stolp |
| Faktor oblike matične plošče | Mikro ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Podprta oblika matične plošče | Mikro ATX Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih / 2,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število razširitvenih rež | 4 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 4 |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm |
| Zvočni vmesnik | 1 (3.5-mm mini jack) |
| USB 3.2 1. generacije | 2 (USB 3.2 (tip A)) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 175 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 420 mm |
| Lastnosti ohišja | Z oknom Odstranljivi filtri za prah Ventilatorji RGB |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 460 mm |
| Višina (mm) | 441 mm |
| Širina (mm) | 236 mm |
| Nazivna teža | 9 kg |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 500 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 308 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 526 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 11.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 9.1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 11.3 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711636006521 |