| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Mikro ATX Mini ATX |
| Število 3,5-palčnih / 2,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 1 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 2 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 4 |
| Število oboževalcev | 1 x 120mm |
| Zvočni vmesnik | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| USB 3.2 1. generacije | 2 (USB tipa A) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB tipa C) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 165 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 360 mm |
| Lastnosti ohišja | Z oknom Odstranljivi filtri za prah |
| Material ohišja | Metal Zračna mreža Kaljeno steklo |
| Zunanja barva | Bel |
| Globina (mm) | 485 mm |
| Višina (mm) | 425 mm |
| Širina (mm) | 215 mm |
| Nazivna teža | 7.8 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 571 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 285 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 465 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 9.5 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 8.2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 9.5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711636165167 |