COUGAR AIRFACE RGB - ohišje za računalnik, Mid Tower, črno
Nazaj
CGR-5ZD1B-AIR-RGB
CGR-5ZD1B-AIR-RGB
COUGAR GAMING
4710483774942
Bar koda:
4710483774942
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR AIRFACE RGB - ohišje za računalnik, Mid Tower, črno
COUGAR AIRFACE RGB ohišje ponuja optimalno podporo za ATX, EATX, mikro ATX in mini-ITX matične plošče. Ima dve notranji pogonski ležišči ter RGB osvetlitev za popolno prilagoditev. Uživajte v napredni tehnologiji s podpornim sistemom tekočega hlajenja, optimalno prezračevanje s petimi ventilatorji, ter elegantno črno zasnovo s kaljenim steklom. Idealno za gaming navdušence.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop Gumb za ponastavitev Kontrolni gumb RGB |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Razširjeni ATX Mikro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 2 |
| Število razširitvenih rež | 10 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 5 |
| Število oboževalcev | 2 x 140mm1 x 0.12mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (tip A)) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 190 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 330 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem tekočega hlajenja RGB LED Ventilatorji RGB |
| Material ohišja | Kaljeno steklo |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 386 mm |
| Višina (mm) | 491 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 468 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 285 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 557 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 7.98 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 6.38 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 8.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4710483774942 |