COUGAR AIRFACE 180 računalniško ohišje Mid Tower črno
Nazaj
CGR-5VA4B-RGB
CGR-5VA4B-RGB
COUGAR GAMING
4710483779985
Bar koda:
4710483779985
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR AIRFACE 180 računalniško ohišje Mid Tower črno
Izdelka trenutno ni na zalogi.
COUGAR AIRFACE 180 je srednji stolp ohišje za vrhunske gaming sisteme. Ponuja kompatibilnost z ATX matičnimi ploščami ter vsebuje RGB osvetlitev in magnetni filter za prah. Zagotavlja učinkovito hlajenje s podporo za do 8 ventilatorjev, kar omogoča doseganje vrhunske zmogljivosti in stabilnosti vašega sistema.
| Faktor oblike omarice | Srednji stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Kontrolni gumb RGB |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Mikro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 3,5-palčnih / 2,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 1 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 8 |
| Število oboževalcev | 2 x 180mm1 x 120mm |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Zvočni vmesnik | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 170 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 340 mm |
| Lastnosti ohišja | Magnetni filter za prah Ventilatorji RGB |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 410 mm |
| Višina (mm) | 483 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 555 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 280 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 475 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 7.08 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 5.65 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 555 mm |
| Širina škatle (mm) | 280 mm |
| Višina škatle (mm) | 475 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 8.5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4710483779985 |