Računalniško ohišje COUGAR MX220 RGB, ATX, 3x120mm RGB ventilator spredaj, 1x120mm RGB ventilator zadaj, belo
Nazaj
CGR-2AC8W-RGB
CGR-2AC8W-RGB
COUGAR GAMING
4710483778353
Bar koda:
4710483778353
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Računalniško ohišje COUGAR MX220 RGB, ATX, 3x120mm RGB ventilator spredaj, 1x120mm RGB ventilator zadaj, belo
Ohišje COUGAR MX220 RGB ponuja optimalno hlajenje z 4x RGB ventilatorji in elegantno belo zasnovo. Primerno za ATX, mikro ATX in mini-ITX matične plošče, s stilskim RGB osvetljenjem in oknom za popoln pogled v notranjost računalnika.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Kontrolni gumb RGB |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Mikro ATX Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 4 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 6 |
| Število oboževalcev | 4 x 120mm |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 160 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 340 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Ventilatorji RGB Airflow |
| Zunanja barva | Bel |
| Globina (mm) | 393 mm |
| Višina (mm) | 485 mm |
| Širina (mm) | 205 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 7.1 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.6 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 7.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.4 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.2 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4710483778353 |