ASUS ProArt PA401 Wood Edition Beige ATX računalniško ohišje, mrežna stranica, 1x 120 mm in 2x 160mm pred-nameščeni ventilatorji, podpora za USB 20Gbps
Nazaj
90DC00M7-B39000
90DC00M7-B39000
Asus
4711387838747
Bar koda:
4711387838747
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS ProArt PA401 Wood Edition Beige ATX računalniško ohišje, mrežna stranica, 1x 120 mm in 2x 160mm pred-nameščeni ventilatorji, podpora za USB 20Gbps
ASUS ProArt PA401 Wood Edition ohišje združuje estetiko in funkcionalnost. S svojimi elegantnimi lesenimi detajli se odlično prilega vsakemu sodobnemu prostoru. Midi stolp omogoča vgradnjo ATX matične plošče z enim 3,5-palčnim in enim 2,5-palčnim pogonskim ležiščem, ter sedmimi razširitvenimi režami. Ohišje vključuje odstranljive filtre za prah, dva USB 3.2 tipa A in en USB tipa C priključek za hitro povezljivost. Z integriranimi 1x 120 mm in 2x 160 mm ventilatorji zagotavlja optimalno hlajenje. Garancija vključuje 24 mesecev, kar zagotavlja brezskrbno uporabo. Premišljen dizajn in funkcionalnost ASUS ProArt PA401 ohišja prinašata izjemno uporabniško izkušnjo za računalniške entuziaste in profesionalce.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Podprta oblika matične plošče | ATX |
| Število 3,5-palčnih / 2,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 2 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 7 |
| Število oboževalcev | 1 x 120mm |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| USB 3.2 1. generacije | 2 (USB tipa A) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB tipa C) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 160 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 315 mm |
| Lastnosti ohišja | Odstranljivi filtri za prah |
| Material ohišja | Wood |
| Zunanja barva | Bež |
| Globina (mm) | 412 mm |
| Višina (mm) | 503 mm |
| Širina (mm) | 225 mm |
| Nazivna teža | 8.61 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 495 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 295 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 570 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 9.41 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 7.9 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 9.41 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387838747 |