ASUS A31 PLUS ATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, štirje 120mm ARGB ventilatorji, podpora za BTF osnovne plošče, belo
Nazaj
90DC00R3-B19000
90DC00R3-B19000
Asus
4711387808863
Bar koda:
4711387808863
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS A31 PLUS ATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, štirje 120mm ARGB ventilatorji, podpora za BTF osnovne plošče, belo
ASUS A31 PLUS ATX računalniško ohišje je s svojim elegantnim belim videzom in kaljenim steklom prava izbira za vse, ki cenijo estetiko in funkcionalnost. Ohišje vključuje štiri 120 mm ARGB ventilatorje, ki poskrbijo za odlično hlajenje, medtem ko omogočajo nastavljive svetlobne učinke. Z optimalno podporo za ATX, Micro ATX in Mini-ITX osnovne plošče ter 7 razširitvenimi režami, ASUS A31 PLUS nudi veliko prostora za prilagoditev in nadgradnje. Vgrajen ima 1 USB 3.2 Gen 2 x2 tip C in 2 USB 3.2 Gen 1 tip A priključke za sodobno povezljivost. Napajalnik je opcijskega tipa in je nameščen interno. Zagotovljena je 24-mesečna garancija, skupaj z optimalno dostopnostjo servisiranja s pomočjo serijske številke. ASUS A31 PLUS prinaša zanesljive in elegantne funkcije, primerne za zahtevne PC uporabnike in navdušence nad gamingom.
| Tip omarice | Midi Tower ohišje |
| Tip matične plošče | ATX |
| Število podprtih osnovnih plošč | 1 |
| Podprte velikosti osnovne plošče | ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Število razširitvenih mest za 2,5/3,5-palčni notranji pogon | 2 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največje mogoče število ventilatorjev | 7 |
| Število ventilatorjev | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Priključek za slušalke | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| Vrsta napajalnika | Napajalnik opcijsko |
| Lokacija napajalnika | Notranji |
| Največje podrto število napajalnikov | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 380 mm |
| Lastnosti ohišja | RGB Fans |
| Material torbe | Kaljeno steklo |
| Barva | Bela |
| Globina (mm) | 511 mm |
| Višina (mm) | 435 mm |
| Širina (mm) | 238 mm |
| Nazivna teža | 9.1 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 573 mm |
| Širina paketa (mm) | 311 mm |
| Višina paketa (mm) | 515 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 10.6 kg |
| Neto teža (kg) | 9.1 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 10.6 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387808863 |