ASUS ProArt PA401 Wood Edition ATX računalniško ohišje, kovinska stranica, 1x 120 mm in 2x 160mm pred-nameščeni ventilatorji, podpora za USB 20Gbps
Nazaj
90DC00M0-B39010
90DC00M0-B39010
Asus
4711387654705
Bar koda:
4711387654705
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS ProArt PA401 Wood Edition ATX računalniško ohišje, kovinska stranica, 1x 120 mm in 2x 160mm pred-nameščeni ventilatorji, podpora za USB 20Gbps
ASUS ProArt PA401 Wood Edition ATX računalniško ohišje ponuja eleganten, a hkrati funkcionalen dizajn z lesnimi detajli. Ohišje je izdelano iz kombinacije kovine in lesa, kar omogoča privlačen videz za vsako delovno okolje. Zasnovano kot Midi Tower ohišje, sprejme ATX matične plošče in ponuja bogat nabor ventilatorjev za optimalno hlajenje - vključuje 1x 120 mm in 2x 160 mm prednameščena ventilatorja. Omogoča priključek USB s hitrostjo 20Gbps s tipko C za učinkovito sodobno računalništvo. Dodatne funkcije vključujejo odstranljive filtre za prah in do 9 ventilatorjev za optimiziran pretok zraka.
| Tip omarice | Midi Tower ohišje |
| Tip matične plošče | ATX |
| Število podprtih osnovnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Reset Button |
| Podprte velikosti osnovne plošče | ATX |
| Število razširitvenih mest za 2,5/3,5-palčni notranji pogon | 2 |
| Število razširitvenih mest za 2,5-palčni notranji pogon | 2 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največje mogoče število ventilatorjev | 9 |
| Število ventilatorjev | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Priključek za slušalke | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| Vrsta napajalnika | Napajalnik opcijsko |
| Lokacija napajalnika | Notranji |
| Največje podrto število napajalnikov | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 160 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 315 mm |
| Lastnosti ohišja | Removable Dust Filters Airflow |
| Material torbe | Kovinski Wood |
| Barva | Črna |
| Globina (mm) | 503 mm |
| Višina (mm) | 412 mm |
| Širina (mm) | 225 mm |
| Nazivna teža | 8.61 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 495 mm |
| Širina paketa (mm) | 295 mm |
| Višina paketa (mm) | 570 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 9.41 kg |
| Neto teža (kg) | 7.9 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 9.41 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387654705 |