ASUS ProArt PA602 Wood Edition ATX/E-ATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, 1x 140 mm in 2x 200mm pred-nameščeni ventilatorji, podpora za USB 20Gbps
Nazaj
90DC00J0-B09010
90DC00J0-B09010
Asus
4711387664421
Bar koda:
4711387664421
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS ProArt PA602 Wood Edition ATX/E-ATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, 1x 140 mm in 2x 200mm pred-nameščeni ventilatorji, podpora za USB 20Gbps
Odkrijte prefinjeno kombinacijo narave in tehnologije z ASUS ProArt PA602 Wood Edition ATX/E-ATX računalniškim ohišjem. Zasnovano z elegantnim kaljenim steklom in lesenimi podrobnostmi, to ohišje ponuja izjemno estetiko in funkcionalnost za ustvarjalce vsebin. Z vgrajenimi 1x 140 mm in 2x 200 mm ventilatorji zagotavlja optimalno hlajenje in modularnost z nastavljivimi režami za dodatne ventilatorje. USB 20Gbps podpora omogoča hitre povezave za brezhibno delovanje ustvarjalnih programov. Za največjo prilagodljivost podpira različne formate matičnih plošč, vključno z ATX, razširjeni ATX in mini-ITX. Popolna izbira za tiste, ki iščejo inovativno rešitev z edinstveno estetiko in funkcionalnostjo.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | Razširjeni ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za ponastavitev |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Razširjeni ATX Mikro ATX Mini-ITX Mini-DTX DTX |
| Število 3,5-palčnih / 2,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 4 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 4 |
| Število razširitvenih rež | 10 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 10 |
| Število oboževalcev | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (tip A)) |
| USB 3.2 1. generacije | 2 (USB 3.2 (tip A)) |
| Zvočni vmesnik | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Notranji |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 185 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 440 mm |
| Lastnosti ohišja | Odstranljivi filtri za prah Airflow |
| Material ohišja | Kaljeno steklo Wood |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 593 mm |
| Višina (mm) | 560 mm |
| Širina (mm) | 245 mm |
| Nazivna teža | 15.8 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 735 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 370 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 670 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 19.5 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 15.7 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 19.5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387664421 |