COUGAR UNIFACE RGB računalniško ohišje Mid Tower črno
Nazaj
CGR-5C78B-RGB
CGR-5C78B-RGB
COUGAR GAMING
4710483776878
Bar koda:
4710483776878
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR UNIFACE RGB računalniško ohišje Mid Tower črno
COUGAR UNIFACE RGB omarica, midi stolp, združuje elegantni dizajn s funkcionalnostjo. Podpira različne vrste matičnih plošč, vključuje RGB kontrolni gumb ter omogoča namestitev do 9 ventilatorjev. Vgrajeni magnetni filtri za prah ohranjajo notranjost brez prahu.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop Kontrolni gumb RGB |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Razširjeni ATX Mikro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 2 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 3 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 9 |
| Število oboževalcev | 4 x 120mm |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 180 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 400 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem tekočega hlajenja RGB LED Magnetni filter za prah Airflow |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 475 mm |
| Višina (mm) | 493 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 555 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 291 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 535 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 9.29 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 7.43 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 9.29 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1.2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.12 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4710483776878 |