COUGAR AIRFACE PURE PRO računalniško ohišje Mid Tower črno
Nazaj
CGR-2GA5B-P
CGR-2GA5B-P
COUGAR GAMING
4710483779268
Bar koda:
4710483779268
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR AIRFACE PURE PRO računalniško ohišje Mid Tower črno
COUGAR AIRFACE PURE PRO je popolna izbira za gaming entuziaste. Midi Tower določa sodobnost z RGB osvetlitvijo, podprto s tehnologijo ATX in ATX Micro plošč. Vgrajeni gumbi za nadzor RGB olajšajo prilagoditev. S kapaciteto za do 8 ventilatorjev ohranja računalnik hladen in zmogljiv tudi med največjim obremenitvam. Ohišje podpira tekočinsko hlajenje in je nevzdrženo prilagodljivo za vse igre.
| Tip omarice | Midi Tower ohišje |
| Tip matične plošče | ATX |
| Število podprtih osnovnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | RGB Control Button |
| Podprte velikosti osnovne plošče | ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih palčnih razširitvenih mest | 2 |
| Število razširitvenih mest za 2,5-palčni notranji pogon | 3 |
| Število razširitvenih rež | 7 |
| Največje mogoče število ventilatorjev | 8 |
| Število ventilatorjev | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Priključek za slušalke | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| Vrsta napajalnika | Napajalnik opcijsko |
| Lokacija napajalnika | Vtični modul |
| Največje podrto število napajalnikov | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 175 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 320 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem za tekočinsko hlajenje RGB Fans |
| Barva | Črna |
| Globina (mm) | 375 mm |
| Višina (mm) | 460 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 500 mm |
| Širina paketa (mm) | 270 mm |
| Višina paketa (mm) | 436 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 6 kg |
| Neto teža (kg) | 4.5 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 500 mm |
| Širina škatle (mm) | 270 mm |
| Višina škatle (mm) | 436 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 6 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4710483779268 |