COUGAR FV150 Mini RGB PC ohišje Mid tower roza
Nazaj
CGR-2QA6P-RGB
CGR-2QA6P-RGB
COUGAR GAMING
4711649770303
Bar koda:
4711649770303
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR FV150 Mini RGB PC ohišje Mid tower roza
Odkrijte COUGAR FV150 Mini RGB ohišje, ki združuje elegantno roza estetiko z napredno zmogljivostjo. To mini stolpno ohišje podpira matične plošče mikro ATX in mini-ITX, ter je opremljeno z večnamenskimi funkcijami, kot so odstranljivi filtri za prah, RGB osvetlitev in magnetni filter za prah. Uživajte v fleksibilnosti z 9 maksimalno podprtimi ventilatorji, vključno s tremi predhodno nameščenimi 120mm ventilatorji, ter podporo za tekoče hlajenje. S podporo za USB tipa C, dvema USB 3.0 priključkoma in priključkom za slušalke vam omogoča enostavno priključitev različnih naprav. Primeren za vse, ki iščejo privlačno kombinacijo videza in funkcionalnosti v kompaktnem paketu.
| Faktor oblike omarice | Mini stolp |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | LED indikator Gumb za vklop |
| Podprta oblika matične plošče | Mikro ATX Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih notranjih pogonskih ležišč | 1 |
| Število 2,5-palčnih notranjih diskov | 2 |
| Število razširitvenih rež | 4 |
| Največja podprta količina ventilatorjev | 9 |
| Število oboževalcev | 3 x 120mm |
| USB 3.2 2. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 170 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 400 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem tekočega hlajenja Odstranljivi filtri za prah Magnetni filter za prah Ventilatorji RGB |
| Zunanja barva | Roza |
| Globina (mm) | 365 mm |
| Višina (mm) | 436 mm |
| Širina (mm) | 285 mm |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 495 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 350 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 410 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 4.89 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 495 mm |
| Širina škatle (mm) | 350 mm |
| Višina škatle (mm) | 410 mm |
| Teža škatle Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711649770303 |