ASUS TUF Gaming GT502 PLUS ATX Gaming ohišje bele barve, Dual Chamber Chassis, Panoramic View, Tempered Glass front and side panel, Tool-Free side panels, pre-installed 4 ARGB fans & fan hub, Front Panel High-Speed USB Type-C
Nazaj
90DC0093-B19000
90DC0093-B19000
Asus
4711387204689
Bar koda:
4711387204689
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS TUF Gaming GT502 PLUS ATX Gaming ohišje bele barve, Dual Chamber Chassis, Panoramic View, Tempered Glass front and side panel, Tool-Free side panels, pre-installed 4 ARGB fans & fan hub, Front Panel High-Speed USB Type-C
Odkrijte moč in eleganco z ASUS TUF Gaming GT502 PLUS ATX ohišjem. To srednje veliko ohišje se ponaša z vrhunskim dizajnom v beli barvi in panoramskim pogledom. Opremljeno s kaljenim steklom na sprednji in bočni strani ter orodjem brez stranskih plošč. Vgrajena sta štirje predhodno nameščeni ARGB ventilatorji in razdelilnik ventilatorjev ter visokohitrostni USB Type-C vhod na sprednji plošči. Podpira matične plošče ATX, Micro ATX in Mini-ITX. Idealna izbira za igralce, ki cenijo učinkovitost, izgled in prilagodljivost.
| Tip omarice | Midi Tower ohišje |
| Tip matične plošče | ATX |
| Število podprtih osnovnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | LED indikator Power Button Reset Button |
| Podprte velikosti osnovne plošče | ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Število razširitvenih mest za 2,5/3,5-palčni pogon s podporo zamenjave med delovanjem | 4 |
| Število razširitvenih rež | 8 |
| Največje mogoče število ventilatorjev | 13 |
| Priključek za slušalke | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Vrsta napajalnika | Napajalnik opcijsko |
| Lokacija napajalnika | Vtični modul |
| Največje podrto število napajalnikov | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 163 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 400 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem za tekočinsko hlajenje Removable Dust Filters |
| Material torbe | Kaljeno steklo |
| Barva | Bela |
| Globina (mm) | 446 mm |
| Višina (mm) | 450 mm |
| Širina (mm) | 285 mm |
| Nazivna teža | 11 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 446 mm |
| Širina paketa (mm) | 285 mm |
| Višina paketa (mm) | 450 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 11 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 446 mm |
| Širina škatle (mm) | 285 mm |
| Višina škatle (mm) | 450 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 11 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387204689 |