ASUS A32 PLUS ATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, štirje 120mm ARGB ventilatorji, črno
Nazaj
90DC00S0-B19000
90DC00S0-B19000
Asus
4711387849835
Bar koda:
4711387849835
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
ASUS A32 PLUS ATX računalniško ohišje, kaljeno steklo, štirje 120mm ARGB ventilatorji, črno
ASUS A32 PLUS ATX računalniško ohišje prinaša eleganten dizajn s kaljenim steklom in napredne funkcije s štirimi 120mm ARGB ventilatorji. Je popolna izbira za gaming entuziaste, ki cenijo tako obliko kot funkcionalnost. Podpira različne velikosti matičnih plošč (ATX, mikro ATX, mini-ITX) in omogoča hladilnike z višino do 165 mm ter grafične kartice dolžine do 420 mm.
| Faktor oblike omarice | Midi stolp |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop |
| Podprta oblika matične plošče | ATX Mikro ATX Mini-ITX |
| Število oboževalcev | 4 x 120mm |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| USB 3.2 1. generacije | 1 (USB 3.2 (tip C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (tip A)) |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik izbirno |
| Lokacija napajalne naprave | Vtičnik-modul |
| Največja količina podpor za napajalno napravo | 1 |
| Največja višina hladilnika CPU | 165 mm |
| Največja dolžina razširitvene kartice | 420 mm |
| Lastnosti ohišja | Okno Podpira sistem tekočega hlajenja Odstranljivi filtri za prah Ventilatorji RGB |
| Material ohišja | Kaljeno steklo |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 390 mm |
| Višina (mm) | 425 mm |
| Širina (mm) | 285 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 505 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 348 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 480 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 9.2 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 7.6 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Koda EAN | 4711387849835 |