CORSAIR Vengance Black DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK32GX5M2E6000C36
CMK32GX5M2E6000C36
Corsair
840006666141
Bar koda:
840006666141
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengance Black DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Doživite močno zmogljivost s Corsair Vengeance Black DDR5 32GB (2x16GB) pomnilnikom pri hitrosti 6000MHz. Uživajte v dvo-kanalni konfiguraciji, ki lahko obvlada najzahtevnejše naloge z lahkoto. S podporo za XMP 3.0 in hladilnikom je odlična izbira za navdušene igralce iger in ustvarjalce vsebin, ki zahtevajo zanesljivost in hitrost.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Izven ECC |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika XMP 3.0 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.25 V |
| Nadrejeni izdelki | Intel 600 Series,Intel 700 Series |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.13 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.037 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.15 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.2 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006666141 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Ne |