CORSAIR Vengeance Grey DDR5 16GB (1x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK16GX5M1E6000Z36
CMK16GX5M1E6000Z36
Corsair
840440405351
Bar koda:
840440405351
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance Grey DDR5 16GB (1x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
CORSAIR Vengeance Grey DDR5 pomnilnik z 16 GB kapacitete ponuja visokih 6000MHz hitrosti in napredno podporo za XMP ter AMD EXPO tehnologije, ki izboljšajo hitrost in stabilnost vašega računalnika. S svojo elegantno sivo obliko se prilega vsakemu sistemu.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika XMP AMD EXPO |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Siv |
| Nazivna teža | 0.12 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.12 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.04 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.2 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440405351 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Ne |