CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz CL16 XMP 2.0 UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK32GX4M2E3200C16
CMK32GX4M2E3200C16
Corsair
840006608547
Bar koda:
840006608547
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz CL16 XMP 2.0 UDIMM pomnilnik
CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 32GB (2x16GB) je odlična izbira za vse, ki potrebujejo hitro in stabilno delovanje svojega računalnika. S hitrostjo 3200MHz in CAS zakasnitvijo CL16 je zasnovan za zmogljivo večopravilnost. Ta DDR4 spomin uporablja tehnologijo XMP 2.0 za enostavno optimizacijo zmogljivosti. Popolna je za gaming in intenzivno delo, saj ponuja izjemno odzivnost. Poleg tega hladilnik zagotavlja učinkovito odvajanje toplote, kar prispeva k dolgotrajni stabilnosti delovanja.
| Pomnilniška tehnologija | DDR4 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Izven ECC |
| Hitrost pomnilnika | 3200MHz (PC4-25600) |
| Zakasnitev CAS | CL16 |
| TRCD | 30 |
| TRP | 20 |
| TRAS | 38 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika XMP 2.0 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.2 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Črn |
| Globina (mm) | 135 mm |
| Višina (mm) | 33.5 mm |
| Širina (mm) | 7 mm |
| Nazivna teža | 0.075 kg |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 154 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 92 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.11 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.08 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 7.2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 20 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 40 kg |
| Paketi v škatli | 60 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006608547 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR4 |
| Hitrost |
3.200 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL16 |
| RGB |
Ne |