CORSAIR Vengeance Grey DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK32GX5M2E6000Z36
CMK32GX5M2E6000Z36
Corsair
840006679707
Bar koda:
840006679707
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance Grey DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CORSAIR Vengeance Grey DDR5 32GB (2x16GB) pomnilnik zagotavlja izjemno hitrost in stabilnost z delovanjem pri 6000MHz. Z napredno DDR5 tehnologijo in podporo za AMD EXPO ter Intel XMP je idealen za igralce iger in profesionalne uporabnike, ki iščejo maksimalne zmogljivosti. Siv dizajn ter dvojni kanal omogočata estetsko in učinkovito nadgradnjo vašega sistema.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR AMD EXPO |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.4 V |
| Nadrejeni izdelki | AMD 600 Series, Intel 600 Series, Intel 700 Series |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Siv |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Številka FPO |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.13 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.037 kg |
| Kosi v pakiranju | 2 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 2 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006679707 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Ne |