CORSAIR VENGEANCE DDR5 32GB (2x16GB) DDR5 6000 CL38-44-44-96 1.35V Std PMIC Intel XMP Memory - Black, 0840006684442
Nazaj
CMK32GX5M2B6000C38
CMK32GX5M2B6000C38
Corsair
840006684442
Bar koda:
840006684442
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR VENGEANCE DDR5 32GB (2x16GB) DDR5 6000 CL38-44-44-96 1.35V Std PMIC Intel XMP Memory - Black, 0840006684442
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Vrhunski CORSAIR VENGEANCE DDR5 pomnilnik prinaša izjemno hitrost 6000MHz s podporo DDR5 SDRAM in napredno tehnologijo XMP 3.0 za dvokanalno delovanje. S skupno kapaciteto 32GB (2x16GB) vam zagotavlja hitrost in zanesljivost, idealno za zahtevne uporabnike in igralce iger.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL38 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR XMP 3.0 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Črn |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.13 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.037 kg |
| Kosi v pakiranju | 2 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 2 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006684442 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL38 |
| RGB |
Ne |