GOODRAM 8GB DDR5 5600MHz CL46 SR SODIMM pomnilnik
Nazaj
GR5600S564L46S/8G
GR5600S564L46S/8G
Goodram
5908267901601
Bar koda:
5908267901601
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
GOODRAM 8GB DDR5 5600MHz CL46 SR SODIMM pomnilnik
GOODRAM 8GB DDR5 5600MHz CL46 SR SODIMM pomnilnik ponuja vrhunsko zmogljivost za zahtevne uporabnike. Idealno za hitre naloge in stabilno delovanje, podpira napredno ECC zaščito in optimalno moč 1.1 V. Popoln za nadgradnjo vašega sistema z najboljšo tehnologijo pomnilnika.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 8 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | SODIMM 262-pin |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | ECC |
| Konfiguracija pomnilniškega modula | 1024 x 16 |
| Hitrost pomnilnika | 5600MHz (PC5-44800) |
| Zakasnitev CAS | CL46 |
| Funkcije pomnilnika | SPD EEPROM |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Globina (mm) | 30 mm |
| Višina (mm) | 2.6 mm |
| Širina (mm) | 69.6 mm |
| Nazivna teža | 8 g |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 52 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 10 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.01 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.019 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 5908267901601 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Da |
| Kapaciteta |
8 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
5.600 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL46 |
| RGB |
Ne |