GOODRAM 16GB DDR5 5600MHz CL46 DIMM pomnilnik
Nazaj
GR5600D564L46S/16G
GR5600D564L46S/16G
Goodram
5908267964255
Bar koda:
5908267964255
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
GOODRAM 16GB DDR5 5600MHz CL46 DIMM pomnilnik
GOODRAM 16GB DDR5 SDRAM s hitrostjo 5600MHz in zakasnitvijo CL46 prinaša izjemno hitrost in zanesljivost za PC sisteme. S podporo za DDR5 tehnologijo in nizko napetostjo 1.1 V je idealna izbira za napredne uporabnike, ki iščejo maksimalno zmogljivost.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 5600MHz (PC5-44800) |
| Zakasnitev CAS | CL46 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 149 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 69 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 33 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.45 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.45 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.45 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 5908267964255 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
5.600 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL46 |
| RGB |
Ne |