CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz CL18 XMP 2.0 UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK16GX4M2D3600C18
CMK16GX4M2D3600C18
Corsair
840006612971
Bar koda:
840006612971
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz CL18 XMP 2.0 UDIMM pomnilnik
CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 pomnilnik je zasnovan za izjemno hitrost in stabilnost. S kapaciteto 16GB (2x8GB) in frekvenco 3600MHz, zagotavlja brezhibno delovanje vašega sistema. Primeren za PC, omogoča uporabo napredne tehnologije XMP 2.0. Odličen je za gaming PC-je ter podpira serije Intel in AMD matičnih plošč.
| Pomnilniška tehnologija | DDR4 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 8 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Izven ECC |
| Hitrost pomnilnika | 3600MHz (PC4-28800) |
| Zakasnitev CAS | CL18 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| TRAS | 42 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika XMP 2.0 |
| Skladne naprave | PC Drugi |
| Nazivna napajalna napetost | 1.2 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Nadrejeni izdelki | Intel 300 Series, Intel 400 Series, Intel 400 Series, Intel X299 |
| Matični izdelki(2) | AMD 400 Series, AMD X570 |
| Nadrejeni izdelki(3) | AMD 300 Series, AMD 400 Series, AMD X570 |
| Način hlajenja | Vengeance heat spreader |
| Zunanja barva | Črn |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.11 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 7.2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 60 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006612971 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR4 |
| Hitrost |
3.600 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL18 |
| RGB |
Ne |