CORSAIR Vengeance RGB Black DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMH32GX5M2E6000C36
CMH32GX5M2E6000C36
Corsair
840006666110
Bar koda:
840006666110
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance RGB Black DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Povečajte učinkovitost računalnika z Vengeance RGB Black DDR5 pomnilnikom, ki prinaša hitrost 6000MHz, 32 GB kapacitete in napredne tehnologije XMP 3.0 ter osupljivo RGB osvetlitev. Ta pomnilnik zagotavlja stabilnost in zanesljivost za vse vaše potrebe pri igranju iger in intenzivnem delu na računalniku.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika LED XMP 3.0 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.4 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.048 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006666110 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Da |