CORSAIR Vengeance White DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK32GX5M2B6400Z36W
CMK32GX5M2B6400Z36W
Corsair
0840440407065
Bar koda:
0840440407065
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance White DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Izkusite vrhunsko hitrost z CORSAIR Vengeance White DDR5 32GB pomnilnikom. S kapaciteto 32GB (2x16GB) in hitrostjo 6400MHz, ta pomnilnik zagotavlja učinkovito zmogljivost za gaming in zahtevna računalniška opravila. Z belo estetsko zasnovo, nizko uporabo moči in podpora za EXPO/XMP tehnologijo je idealen za zmogljive PC sisteme.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6400MHz (PC5-51200) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 48 |
| TRP | 48 |
| TRAS | 104 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika XMP AMD EXPO |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Bel |
| Nazivna teža | 0.13 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.13 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.037 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.13 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440407065 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.400 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Ne |