CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz CL16 XMP 2.0 UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK16GX4M1E3200C16
CMK16GX4M1E3200C16
Corsair
0840006608516
Bar koda:
0840006608516
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz CL16 XMP 2.0 UDIMM pomnilnik
CORSAIR Vengeance LPX Black DDR4 16GB zagotavlja izjemno hitro in stabilno delovanje za vaš PC. S hitrostjo 3200MHz in XMP 2.0 podporo, je idealen za gaming in zahtevne aplikacije. Časovna zakasnitev CL16 prinaša zmanjšane zamude, vse to pa v elegantnem črnem dizajnu z učinkovito rešitvijo hlajenja.
| Pomnilniška tehnologija | DDR4 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Izven ECC |
| Hitrost pomnilnika | 3200MHz (PC3-25600) |
| Zakasnitev CAS | CL16 |
| TRCD | 20 |
| TRP | 20 |
| TRAS | 38 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika XMP 2.0 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.2 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Črn |
| Nazivna teža | 0.065 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 155 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 75 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.065 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.04 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.06 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006608516 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR4 |
| Hitrost |
3.200 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL16 |
| RGB |
Ne |