CORSAIR Vengeance RGB RS DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMG32GX5M2E6000Z36
CMG32GX5M2E6000Z36
Corsair
0840440423676
Bar koda:
0840440423676
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance RGB RS DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Odkrijte izjemno hitrost in stabilnost z CORSAIR Vengeance RGB RS DDR5 pomnilnikom. Z zmogljivostjo 32GB (2x16GB) in hitrostjo 6000MHz ter CAS zakasnitvijo CL36 zagotavlja vrhunsko zmogljivost. Podpira AMD EXPO in XMP tehnologijo ter vključuje privlačno RGB osvetlitev, kar bo popestrilo vaše igralske in delovne seje. Optimiziran za najnovejše PC-je, ponuja popolno kombinacijo hitrosti, zanesljivosti in privlačnega dizajna.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika XMP LED AMD EXPO |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Siv |
| Nazivna teža | 0.137 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.048 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440423676 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Da |