Crucial Pro 32GB DDR4-3200 UDIMM CL22 (16Gbit) pomnilnik
Nazaj
CP32G4DFRA32A
CP32G4DFRA32A
Crucial
0649528937643
Bar koda:
0649528937643
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
Crucial Pro 32GB DDR4-3200 UDIMM CL22 (16Gbit) pomnilnik
Crucial Pro 32GB DDR4-3200 UDIMM CL22 zagotavlja izjemno zmogljivost s 3200 MHz hitrostjo. Idealen za PC sisteme, ki zahtevajo hitrost in stabilnost. Brez medpomnilnika, deluje pri napetosti 1.2 V. Če iščete zanesljiv in dolgotrajen pomnilnik, je ta RAM prava izbira s kar 99999-mesečno garancijo.
| Pomnilniška tehnologija | DDR4 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 32 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 3200MHz (PC4-25600) |
| Zakasnitev CAS | CL22 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.2 V |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 133.3 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 6.9 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 31.9 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.06 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.03 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 8.1 mm |
| Širina škatle (mm) | 180 mm |
| Višina škatle (mm) | 133 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.3 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.032 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.032 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528937643 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR4 |
| Hitrost |
3.200 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL22 |
| RGB |
Ne |