Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM CL52 pomnilnik
Nazaj
CT32G64C52CS5
CT32G64C52CS5
Crucial
0649528940872
Bar koda:
0649528940872
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM CL52 pomnilnik
Nadgradite svojo napravo s pomnilnikom Crucial 32GB DDR5-6400 SODIMM CL52, ki prinaša izjemno hitrost in zanesljivost za brezkompromisne računalniške zmogljivosti. Ta 32GB pomnilniški modul s frekvenco 6400 MHz in nizkim CAS zakasnitvenim časom CL52 zagotavlja tekoče delovanje pri zahtevnih nalogah. Odlikuje ga napredna DDR5 tehnologija z nizko napetostjo 1.1V, kar omogoča večjo energetsko učinkovitost med uporabo na prenosnikih.
| Tehnologija pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost pomnilnika | 32 GB |
| Število pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Tip pomnilnika | SODIMM 262-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6400MHz(PC5-51200) |
| Zakasnitev CAS | CL52 |
| TRDC | 52 |
| TRP | 52 |
| TRAS | 103 |
| Podprte naprave | Prenosnik |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 99999 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 70 mm |
| Širina paketa (mm) | 3 mm |
| Višina paketa (mm) | 30 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.01 kg |
| Neto teža (kg) | 0.01 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 649528940872 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Da |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.400 MHz (MT/s) |
| RGB |
Ne |