CORSAIR Vengeance RGB Black DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMH32GX5M2B6000C38
CMH32GX5M2B6000C38
Corsair
0840006680628
Bar koda:
0840006680628
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance RGB Black DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 XMP 3.0 UDIMM pomnilnik
Odkrijte moč in hitrost z CORSAIR Vengeance RGB Black DDR5 pomnilnikom. Z dvojimi 16GB moduli in hitrostjo 6000MHz zagotavlja optimalno zmogljivost za napredne uporabnike. Čudovita RGB osvetlitev dodaja estetski pridih vaši nastavitvi, medtem ko XMP 3.0 podpora omogoča lahkotno nastavitev. Idealno za igralce iger in ustvarjalce vsebin, ki zahtevajo zanesljivo in hitro delovanje.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL38 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR XMP 3.0 |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.048 kg |
| Kosi v pakiranju | 2 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 2 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840006680628 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL38 |
| RGB |
Da |