CORSAIR Vengeance Grey DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz CL40 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMK16GX5M2B5600Z40
CMK16GX5M2B5600Z40
Corsair
0840440423522
Bar koda:
0840440423522
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance Grey DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz CL40 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nadgradite vašo izkušnjo z izjemno zmogljivim DDR5 pomnilnikom CORSAIR Vengeance Grey. S skupno kapaciteto 16 GB (2x8GB), dosega izjemne hitrosti 5600MHz, kar je idealno za gaming in profesionalno delo. Opremljen s podporo AMD EXPO in XMP tehnologijami, ta izdelek zagotavlja stabilnost in zanesljivost za vaš računalnik.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 8 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 2 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 5600MHz (PC5-44800) |
| Zakasnitev CAS | CL40 |
| TRCD | 40 |
| TRP | 40 |
| TRAS | 77 |
| Funkcije pomnilnika | Brez medpomnilnika XMP AMD EXPO |
| Skladne naprave | PC |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Največja napajalna napetost | 1.25 V |
| Način hlajenja | Hladilnik |
| Zunanja barva | Siv |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.037 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440423522 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
5.600 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL40 |
| RGB |
Ne |