CORSAIR Vengeance DDR5 32GB (1x32GB) 5600MHz CL48 SODIMM pomnilnik
Nazaj
CMSX32GX5M1A5600C48
CMSX32GX5M1A5600C48
Corsair
0840440483519
Bar koda:
0840440483519
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance DDR5 32GB (1x32GB) 5600MHz CL48 SODIMM pomnilnik
Odločite se za hitrost in zanesljivost s Corsair Vengeance DDR5 SDRAM pomnilnikom. S kapaciteto 32GB in impresivno hitrostjo 5600MHz prinaša vrhunsko delovanje za sodobne prenosnike. Sodanjemu oblikovnemu faktorju SODIMM omogoča enostavno nadgradnjo in zagotavlja stabilnost pri zahtevnih nalogah.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 32 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | SODIMM 262-pin |
| Hitrost pomnilnika | 5600MHz (PC5-44800) |
| Zakasnitev CAS | CL48 |
| TRCD | 48 |
| TRP | 48 |
| TRAS | 90 |
| Skladne naprave | Zvezek |
| Nazivna napajalna napetost | 1.1 V |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 70 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 30 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 3 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.05 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.05 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.05 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440483519 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Da |
| Kapaciteta |
32 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
5.600 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL48 |
| RGB |
Ne |