CORSAIR Vengeance RGB Grey DDR5 16GB (1x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
Nazaj
CMH16GX5M1E6000Z36
CMH16GX5M1E6000Z36
Corsair
0840440405344
Bar koda:
0840440405344
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
99999 mesecev
CORSAIR Vengeance RGB Grey DDR5 16GB (1x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik
CORSAIR Vengeance RGB Grey DDR5 16GB (1x16GB) 6000MHz CL36 EXPO/XMP UDIMM pomnilnik prinaša izjemno zmogljivost z najsodobnejšo DDR5 tehnologijo. S hitrostjo do 6000MHz in CL36 zakasnitvijo omogoča hitro in stabilno delovanje. Odporen proti pregrevanju zahvaljujoč naprednemu Heat Spreader-ju, odlikuje ga tudi hladno sive barve, ki omogoča elegantno RGB osvetlitev za personalizacijo vašega računalnika. Idealna izbira za zahtevne igralce in ustvarjalce vsebin.
| Pomnilniška tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 GB |
| Količina pomnilniških modulov | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Hitrost pomnilnika | 6000MHz (PC5-48000) |
| Zakasnitev CAS | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Funkcije pomnilnika | XMP AMD EXPO |
| Skladne naprave | PC |
| Največja napajalna napetost | 1.35 V |
| Način hlajenja | Heat Spreader |
| Zunanja barva | Hladno siva |
| Nazivna teža | 0.1 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 99999 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 131.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 11 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 162 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.05 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.15 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440405344 |
| SODIMM (za prenosnike) |
Ne |
| Kapaciteta |
16 GB |
| Tip pomnilnika (RAM, grafična) |
DDR5 |
| Hitrost |
6.000 MHz (MT/s) |
| Zakasnitev |
CL36 |
| RGB |
Da |