ASUS Hyper M.2 x16 Gen5 kartica (PCIe 5.0/4.0), podpora za do 4 NVMe M.2 (2242/2260/2280/22110) naprave, RAID podpora
Nazaj
90MC0CY0-M0EAY0
90MC0CY0-M0EAY0
Asus
4711387353288
Bar koda:
4711387353288
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
1 leto
ASUS Hyper M.2 x16 Gen5 kartica (PCIe 5.0/4.0), podpora za do 4 NVMe M.2 (2242/2260/2280/22110) naprave, RAID podpora
ASUS Hyper M.2 x16 Gen5 kartica ponuja PCIe 5.0 povezljivost za do štiri NVMe M.2 naprave, omogoča hitrosti najnovejše generacije in optimizira shranjevanje z RAID podporo. Idealna za napredne gaming postavitve.
| Skrajšani opis | ASUS Hyper M.2 x16 Gen5 Card - interface adapter - M.2 Card - PCIe 5.0 x16 |
| Skladnost | M.2 2242/2260/2280/22110 |
| Globina (mm) | 290 mm |
| Faktor oblike | M.2 |
| Višina (mm) | 15 mm |
| Provides Expansion Slot Convention | PC Card |
| Zagotavlja standard razširitvene reže | PCle 5.0 x 16 |
| Širina (mm) | 122 mm |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 263 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 328 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 53 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.115 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.9 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.6 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387353288 |