ASUS USB4 PCIe Gen4 kartica, dvojni USB4 (USB-C) port, DP 1.4, PCIe 4.0 x4 vmesnik
Nazaj
90MC0CE0-M0EAY0
90MC0CE0-M0EAY0
Asus
4711387500903
Bar koda:
4711387500903
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
1 leto
ASUS USB4 PCIe Gen4 kartica, dvojni USB4 (USB-C) port, DP 1.4, PCIe 4.0 x4 vmesnik
ASUS USB4 PCIe Gen4 kartica prinaša izjemno hitrost in stabilnost z dvojima USB4 (USB-C) vhodoma ter DisplayPort 1.4 podporo. Namenjena je naprednim uporabnikom, ki želijo razširiti funkcionalnosti svojega sistema z zmogljivo PCIe 4.0 x4 kartico. Idealna je za tiste, ki potrebujejo hitro povezljivost in učinkovito upravljanje podatkov ter zagotavlja napredno tehnologijo za profesionalne in gaming potrebe.
| Skrajšani opis | ASUS USB4 PCIe Gen4 Card interface cards/adapter Internal DisplayPort, USB Type-C |
| Faktor oblike | Notranji |
| Višina (mm) | 117.7 mm |
| Provides Expansion Slot Convention | PC Card |
| Zagotavlja standard razširitvene reže | PCIe 4.0 x 4 |
| Širina (mm) | 180.5 mm |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 226 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 182 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 60 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.6 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.54 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.52 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387500903 |