Kingston KC600 512GB SSD disk, 2.5 palčni, 7mm, SATA 6 Gb/s
Nazaj
SKC600/512G
SKC600/512G
Kingston
740617300253
Bar koda:
740617300253
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Kingston KC600 512GB SSD disk, 2.5 palčni, 7mm, SATA 6 Gb/s
Kingston KC600 SSD disk prinaša hitrost in stabilnost za vaše naprave. S kapaciteto 512 GB in hitrostjo prenosa do 6 GB/s, zagotavlja učinkovito shranjevanje podatkov. Je notranji 2.5" disk, združljiv s SATA III povezavo. Zaščiten je s 256-bitnim AES šifriranjem, kar zagotavlja dodatno varnost. Izdelek je trpežen, z delovno temperaturo do 70 °C in vibracijsko odpornostjo, kar omogoča zanesljivo delovanje.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 2.5" 7mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 512 GB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Krmilnik SSD | SMI SM2259 |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja hitrost naključnega branja | 90000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 80000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 550 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 520 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 300 TB |
| Količina vmesnika SATA III | 1 |
| Povprečni čas med okvarami | 1000000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Samošifrirni pogon 256-bitno šifriranje AES |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 2.17G @ 7-800Hz |
| Shranjevanje tolerance vibracij | 20G @ 10-2000Hz |
| Največja poraba energije | 3.2 W |
| Najmanjša poraba energije | 0.06 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Širina (mm) | 69.8997 mm |
| Višina (mm) | 6.9999 mm |
| Globina (mm) | 100.0998 mm |
| Nazivna teža | 39.9977 g |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 9.144 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 129.54 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 184.15 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.06 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.05 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 203.2 mm |
| Širina škatle (mm) | 135.89 mm |
| Višina škatle (mm) | 69.85 mm |
| Teža škatle Brutto (kg) | 2.56 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.05 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 740617300253 |
| Kapaciteta |
512 GB |
| Format |
2,5" |
| Vodilo |
SATA3 |
| RGB |
Ne |