Crucial T500 4TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD disk s hladilnikom
Nazaj
CT4000T500SSD5
CT4000T500SSD5
Crucial
649528943491
Bar koda:
649528943491
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Crucial T500 4TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD disk s hladilnikom
Crucial T500 4TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD nudi izjemno hitrost branja 7000 MB/s in pisanja 6900 MB/s. Idealen za zahtevne uporabnike z visoko kapaciteto in robustnim hladilnikom za optimalno hlajenje. Z NAND bliskavico in podporo NVMe zagotavlja zanesljivo shranjevanje, zaščiten z 60-mesečno garancijo.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 4 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja zaporedna hitrost branja | 7000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 6900 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 2400 TB |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za NVMe Hladilnik |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 80 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 23.4 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 9.7 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.04 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 28.2 mm |
| Širina škatle (mm) | 100.3 mm |
| Višina škatle (mm) | 157.9 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.9 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528943491 |
| Kapaciteta |
4.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 4.0 |
| RGB |
Ne |