Crucial P510 2TB PCIe Gen5 NVMe 2280 M.2 SSD disk s hladilnikom
Nazaj
CT2000P510SSD5
CT2000P510SSD5
Crucial
649528946263
Bar koda:
649528946263
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Crucial P510 2TB PCIe Gen5 NVMe 2280 M.2 SSD disk s hladilnikom
Crucial P510 SSD disk ponuja izjemno hitrost in zanesljivost. S PCIe Gen5 podporo in NVMe tehnologijo, zagotavlja hitrosti branja do 10000 MB/s in pisanja do 8700 MB/s. Idealna rešitev za napredne uporabnike, ki iščejo hitro in stabilno shranjevanje.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 2 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 5.0 x 4 |
| Certifikati | RoHS, REACH SVHC |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja hitrost naključnega branja | 1500000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 1500000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 10000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 8700 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 1200 TB |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za NVMe Hladilnik |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 27 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 159 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 98 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.042 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.042 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 27.6 mm |
| Širina škatle (mm) | 99 mm |
| Višina škatle (mm) | 159.2 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.04 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528946263 |
| Kapaciteta |
2.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 5.0 |
| RGB |
Ne |