Kingston 2TB NV3 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD disk
Nazaj
SNV3S/2000G
SNV3S/2000G
Kingston
740617344783
Bar koda:
740617344783
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Kingston 2TB NV3 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD disk
Kingston 2TB NV3 M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD zagotavlja vrhunsko hitrost z branjem do 6000 MB/s in pisanjem do 5000 MB/s. Idealen je za hitre nalaganja in pretočna dela, s podporo za napredno 3D NAND tehnologijo.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 2 TB |
| Podpira podatkovni kanal | NVMe PCIe® Gen4 |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Največja zaporedna hitrost branja | 6000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 5000 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 640 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 2000000 h |
| Shranjevanje tolerance vibracij | 10G @ 10-100Hz |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Širina (mm) | 22 mm |
| Višina (mm) | 2.3 mm |
| Globina (mm) | 80 mm |
| Nazivna teža | 7 g |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.05 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.007 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.05 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.05 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 740617344783 |
| Kapaciteta |
2.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 4.0 |
| RGB |
Ne |