Kingston KC3000 1TB, M.2 2280, PCIe 4.0 NVMe SSD disk
Nazaj
SKC3000S/1024G
SKC3000S/1024G
Kingston
740617324433
Bar koda:
740617324433
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Kingston KC3000 1TB, M.2 2280, PCIe 4.0 NVMe SSD disk
Izboljšajte zmogljivost vašega sistema s Kingston KC3000 1TB SSD diskom. Ta ultra-hiter M.2 NVMe disk podpira PCIe 4.0 ter dosega izjemne hitrosti branja do 7000 MB/s in pisanja do 6000 MB/s. S kapaciteto 1TB in 3D NAND tehnologijo zagotavlja odlično razmerje med zmogljivostjo in zanesljivostjo. Idealna izbira za entuziaste in profesionalce, ki iščejo visoko zmogljivost in zanesljivost. Priložena garancija 60 mesecev dodatno potrjuje kakovost tega izdelka.
| Lokacija naprave | Vtična kartica |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 1 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Krmilnik SSD | Phison E18 |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja hitrost naključnega branja | 900000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 1000000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 7000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 6000 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 800 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 1800000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za NVMe |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 2.17G @ 7-800Hz |
| Shranjevanje tolerance vibracij | 20G @ 20-1000Hz |
| Največja poraba energije | 6.3 W |
| Najmanjša poraba energije | 5 mW |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Širina (mm) | 80 mm |
| Višina (mm) | 22 mm |
| Globina (mm) | 2.21 mm |
| Nazivna teža | 7 g |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 8.38 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 129.54 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 184.15 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.03 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.007 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.39 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.007 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.007 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 740617324433 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 4.0 |
| RGB |
Ne |