GOODRAM PX500 GEN.3 512GB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD disk
Nazaj
SSDPR-PX500-512-80-G3
SSDPR-PX500-512-80-G3
Goodram
5908267966259
Bar koda:
5908267966259
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GOODRAM PX500 GEN.3 512GB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD disk
Odkrijte izjemno hitrost svojega sistema s GOODRAM PX500 GEN.3 512GB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD diskom. Zagotavlja hitrost zaporednega branja do 2000 MB/s in zapisovanja do 1600 MB/s ter podpira napredno tehnologijo 3D NAND. Združljivost z PCIe NVMe 3.0 x4 omogoča hitro nalaganje in večopravilnost. Zaradi vtičnega modula M.2 (2280) je idealen za povečanje zmogljivosti in odzivnosti vašega računalnika.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Tip | M.2 (2280) |
| Zmogljivost pomnilnika | 512 GB |
| Podprti podatkovni kanal | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Krmilnik SSD | SMI 2263XT |
| Tehnologija pomnilnika | 3D NAND |
| Način hlajenja SSD | Toplotni ščit |
| Barva | Črna |
| Največja hitrost naključnega branja | 173000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega zapisovanja | 140000 IOPS |
| Največja hitrost zaporednega branja | 2000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega zapisovanja | 1600 MB/s |
| Skupno število zapisanih bytov (TBW) | 330 TB |
| Povprečni čas med odpovedma | 2000000 h |
| Najvišja temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -45 °C |
| Širina (mm) | 22 mm |
| Višina (mm) | 3.5 mm |
| Globina (mm) | 80 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 140 mm |
| Širina paketa (mm) | 140 mm |
| Višina paketa (mm) | 8 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.27 kg |
| Neto teža (kg) | 0.022 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.27 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5908267966259 |
| Kapaciteta |
512 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 3.0 |
| RGB |
Ne |