CORSAIR MP700 ELITE 1TB M.2 NVMe PCIe Gen5 x4 SSD disk
Nazaj
CSSD-F1000GBMP700ENH
CSSD-F1000GBMP700ENH
Corsair
840440487838
Bar koda:
840440487838
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
CORSAIR MP700 ELITE 1TB M.2 NVMe PCIe Gen5 x4 SSD disk
CORSAIR MP700 ELITE 1TB M.2 NVMe PCIe Gen5 x4 SSD prinaša izjemno hitrost do 10000 MB/s ter je zanesljiva rešitev za napredno shranjevanje. Z najnovejšim PCIe 5.0 standardom in 3D NAND tehnologijo je idealen za gaming in ustvarjanje vsebin.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 1 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 5.0 x 4 |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja hitrost naključnega branja | 1300000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 1400000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 10000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 8500 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 600 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 1600000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Način DEVSLP |
| Skladni standardi shranjevanja | S.M.A.R.T. |
| Delovanje tolerance na udarce | 1500G |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 20G @ 80-2000Hz |
| Nazivna napajalna napetost | 3.3 V |
| Največja poraba energije | 5.9 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Največja vlažnost v neobratovanju | 93 odstotek |
| Nazivna teža | 0.028 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 127 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 75 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 11.5 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.031 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.008 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.03 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.03 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.03 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440487838 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 5.0 |
| RGB |
Ne |