Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD disk s hladilnikom
Nazaj
CT1000T705SSD5
CT1000T705SSD5
Crucial
649528940278
Bar koda:
649528940278
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD disk s hladilnikom
Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD zagotavlja izjemno hitrost prenosa podatkov do 13600 MB/s in učinkovitost z NAND flash tehnologijo. S podporo za NVMe in vgrajenim hladilnikom je ta pogon popoln za intenzivne naloge in hitrejši dostop do podatkov. Uživajte v brezhibni stabilnosti in varnosti s petletno garancijo.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 1 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCI Express 5.0 x4 |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Največja zaporedna hitrost branja | 13600 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 10200 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 600 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 1500000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za NVMe Hladilnik |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 100.3 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 28.2 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 157.9 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.01 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 28.2 mm |
| Širina škatle (mm) | 100.3 mm |
| Višina škatle (mm) | 157.9 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528940278 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 5.0 |
| RGB |
Ne |